Motorové nízkozdvižné vozíky

Nízkozdvižné paletové vozíky HEL s elektrickým zdvihem i pojezdem jsou vhodné pro denní manipulaci s paletami a různými materiály ve výrobních, skladovacích či logistických prostorách. Vozíky disponují nosností 1500-2000 kg a mají standardní rozměry na europalety. Některé typy mají také nástupní plošinku pro obsluhu.

Zobrazit výrobky

Paletové vozíky

Paletový vozík je určen zejména pro přepravu na kratší vzdálenosti po zpevněných a rovných plochách. Výhodou ručních paletových vozíků je výrazně nižší pořizovací cena a nízké náklady na údržbu. Nabízíme vysoce kvalitní paletové vozíky o různých výrobců.

Zobrazit výrobky

Paletové vozíky s váhou

Paletové vozíky s váhou, kterým se také někdy říká paletové váhy, najdou své uplatnění při vážení ve skladech, zejména ve velkoobchodech a firmách, které se zabývají logistikou či distribucí. My vám nabízíme paletový vozík s váhou, který funguje na principu měření deformace podvozku paletového vozíku. Kdykoliv je náklad naložen na vidlice dochází k deformaci podvozku vozíku. Snímač umístěný pod indikátorem RAVAS-1 měří deformaci a převádí ji na hmotnost zvedaného nákladu. Údaj o hmotnosti je zobrazen na LCD displeji indikátoru. Díky tomu, že vidlice neobsahují žádné komponenty váhy, je vážicí systém RAVAS-1 prakticky nezničitelný. Životnost vážicího systému je tedy shodná se životností samotného paletového vozíku.

Zobrazit výrobky