Paletový vozík RAVAS-1 s váhou

Ravas

RAVAS-1: paletový vozík s váhou založený na revolučním konceptu

Představujeme nový patentovaný produkt RAVAS-1: paletový vozík s váhou, který funguje na principu měření deformace podvozku paletového vozíku. Kdykoliv je náklad naložen na vidlice dochází k deformaci podvozku vozíku. Snímač umístěný pod indikátorem RAVAS-1 měří deformaci a převádí ji na hmotnost zvedaného nákladu. Údaj o hmotnosti je zobrazen na LCD displeji indikátoru.
Díky tomu, že vidlice neobsahují žádné komponenty váhy, je vážicí systém RAVAS-1 prakticky nezničitelný. Životnost vážicího systému je tedy shodná se životností samotného paletového vozíku. Tento koncept nabízí další výhodu: na vidlicích nejsou žádné změny, takže jsou zachované originální rozměry a je tedy možné zvedat i nízké palety či kontejnery.

RAVAS-1: vhodný pro jednoduché zjišťování orientační hmotnosti
RAVAS-1 měří hmotnost nákladu s 5 kg dílkem a max. odchylkou +- 20 kg (váživost 2200 kg). RAVAS-1 je vhodný pro jednoduché určování hmotnosti: na korbách nákladních aut, při příjmu zboží, při určování hmotnosti odesílaného zboží, aby se zabránilo přetěžování vozidel.

Postup vážení: Naložte náklad a zvedněte ho do referenční výšky. Tato referenční výška je určena dvěmi šipkami na podvozku vozíku. Zvedněte náklad tak, aby šipky mířili přesně k sobě. Zvednutí nákladu nad nebo pod referenční výšku negativně ovlivňuje přesnost vážení. Nejpřesnější vážení poskytuje náklad umístěný přes obě vidlice uprostřed paletového vozíku. (Nulování by mělo být použito v referenční výšce.)

S RAVAS-1 docílila společnost RAVAS kompletního sortimentu paletových vozíků s váhou: od jednoduchého orientačního vážení až po velmi přesné paletové vozíky s váhou, které jsou nabízeny s  množstvím volitelného příslušenství: např.  obchodní verze, nerezová verze, verze do výbušného prostředí nebo verze s datovou komunikací.

RAVAS je největší evropský výrobce na poli mobilního vážení

Brožura ke stažení: ravas_1_01.pdf

Paletový vozík RAVAS-1100 s váhou

Ravas
  • Ravas 1100 pro technologické vážení
  • Ravas 1100 s tikárnou pro technologické vážení
  • Ravas 1100 CE pro obchodní vážení
  • Ravas 1100 CE s tiskárnou pro obchodní vážení
Brožura ke stažení: ravas_1100_01.pdf