ENERGY-PLUS

Hawker

Když váš provoz závisí na vysoce výkonné baterii - baterii, která dokáže vydržet a poskytovat i ty nejnáročnější aplikace - můžete se spolehnout na výkon ENERGY-PLUS ™.

Brožura ke stažení: Hawker-Energy-Plus-InkSaver.pdf

FLEX Li3

Hawker

Baterie HAWKER® FLEX Li3 ™, postavená na nejvyšších bezpečnostních, designových a výrobních standardech, je prémiová lithium-iontová (Li-ion) nabídka pro pohon vašich vozidel pro manipulaci s materiálem. Je nabízena v různých velikostech a konfiguracích a je integrována s inovativní technologií správy baterií, aby poskytovala inteligentní flexibilní výkon, který je nejen spolehlivý, ale zvyšuje produktivitu a ziskovost při provozu vysokozdvižných vozíků.

FLEXPAK

Hawker

Uzavřená sada baterií / nabíječek FlexPAK ™, která nabízí vynikající flexibilitu a snadné použití, způsobí revoluci ve způsobu vaší práce. Tento kombinovaný systém lze použít, kdykoli a kdekoli to potřebujete.

FLEX

Hawker

Baterie HAWKER® FLEX ™ Thin Plate Pure Lead (TPPL) představuje nejnovější přírůstek do nejširší a nejkomplexnější řady bateriových řešení pro váš provoz v tomto odvětví. Baterie FLEX ™ od společnosti HAWKER®, vhodná pro různé aplikace a v zásadě bezúdržbová, poskytuje vynikající flexibilitu a umožňuje časté dobíjení. Životnost cyklu se exponenciálně zvyšuje s častějšími zásuvnými moduly.

POWERLINE

Hawker

Získejte ze svého vybavení maximum díky řadě POWERLINE ™ od HAWKER®. Ať provozujete jakýkoliv typ vysokozdvižného vozíku, POWERLINE ™ vás udrží v provozu. Základ vynikajícího výkonu a dlouhého životního cyklu baterie POWERLINE ™ je založen na designu a konstrukci baterie.

Brožura ke stažení: Hawker-Powerline-InkSaver.pdf

WATER LESS

Hawker

Hawker® Water Less® poskytuje větší flexibilitu a delší intervaly doplňování vody 4, 8, nebo 13 týdnů v závislosti na technologii nabíjení. To znamená snížení mzdových nákladů na doplňování baterií – až o 60% (u 50Hz nabíječů Hawker) a o 75% (u nabíječů Hawker Modular).

Trakční baterie Hawker Water Less poskytují vysoký výkon a spolehlivost pro veškeré trakční aplikace a to i v těch nejtěžších podmínkách díky rozšířenému rozsahu kapacit. Hawker Water Less je špičková řada baterií, která přináší do vaší firmy vyšší efektivitu. Indikátor nízké hladiny elektrolytu instalovaný na baterii upozorní uživatele na potřebu doplnit vodu.

Brožura ke stažení: Hawker-Water-Less-InkSaver.pdf