LIFEPLUS MOD3

Hawker

Patentované nabíječky LIFEPLUS® MOD3 - výsledek více než 30 let zkušeností s vysokofrekvenčním a inteligentním nabíjením - jsou součástí nejchytřejší a energeticky nejúčinnější nabíjecí řady v oboru. Inteligentní nabíječka LIFONICPLUS® MOD3 s přepínáním režimu IONIC nabízí šest různých možností profilu nabíjení pro provozní flexibilitu: IONIC, skladování v chladu, VRLA, TPPL 2V, TPPL Bloc a příležitostné nabíjení. Řada nabíječek LIFEPLUS® MOD3 poskytuje špičkovou účinnost a nepřetržitý výkon při současném snížení nákladů na nabíjení baterie, spotřeby vody a nákladů na údržbu a opravy baterie.

Brožura ke stažení: Hawker-LifePlus-MOD3-InkSaver.pdf

LIFESPEED MOD3

Hawker

Jako nejmodernější modulární nabíječka představuje LIFESPEED® MOD3 nejnovější inovaci vysokofrekvenčních spínaných inteligentních nabíječek. Moduly LIFESPEED® MOD3 jsou nejpružnější v oboru a fungují jako rychlá, iontová nebo příležitostná nabíječka. Série nabíječek LIFESPEED® MOD3 poskytuje optimální nabíjení, špičkovou účinnost a nepřetržitý výkon při současném snížení nákladů na nabíjení a energetické náročnosti.

Brožura ke stažení: Hawker-LifeSpeed-MOD3-InkSaver.pdf

LIFETECH MOD FAMILY

Hawker

Přejděte na modulární řešení s nejnovější inovací HAWKER® vysokofrekvenčních, inteligentních nabíječek. Nabíječky LIFETECH ™ MOD1 a LIFETECH ™ MOD1C poskytují optimální nabíjení, špičkovou účinnost a nepřetržitý výkon, aby vyhověly rostoucím požadavkům celosvětového trhu s manipulačními zařízeními.

PTO MOD3

Hawker

HAWKER® pokračuje v rozšiřování modulární vysokofrekvenční nabíjecí řady s konvenční / příležitostnou nabíječkou PTOTM MOD3. Modulární konstrukce nabíječky PTOTM MOD3 poskytuje flexibilní, škálovatelné a redundantní napájení, aby vyhověla rostoucím požadavkům zákazníků z oboru manipulace s materiálem.

Brožura ke stažení: Hawker-PTO-MOD3-InkSaver.pdf