Kabiny

Nabízíme kovové kabiny pro vysokozdvižné vozíky Doosan a také modulové kabiny.

Zobrazit výrobky

Pneu

Nabízíme dva typy pneu společnosti Continental - plnopryžová kola a průmyslové vzdušnicové pneumatiky. Plnopryžová kola jsou nejlepší pro náročné aplikace na pomalých vozidlech s vysokým rizikem nárazu a poškození. Jsou extrémně stabilní, odolné proti propíchnutí a bezúdržbové. Plnopryžová kola mají vysokou zatížitelnost a jsou velmi hospodárné. Díky tomu jsou ideální pro vysokozdvižné vozíky. Průmyslové vzdušnicové pneumatiky poskytují pohodlí na všech typech povrchů, a proto nabízejí ochranu osob, zboží a materiálu v mnoha rozličných aplikacích. Výhodou pneumatiky jsou dobré jízdní vlastnosti, trakční schopnosti a snadná ovladatelnost.

Zobrazit výrobky

Sedačky

Nabízíme sedačky od společnosti Grammer, která splňují specifické požadavky na individuální vozidlo a potřeby uživatelů. Všechna sedadla lze doplnit řadou různých doplňků a vytvořit tak ideální řešení sedadla.

Zobrazit výrobky

Nosné vidlice

Americká společnost Cascade Corporation je největším světovým výrobcem nosných vidlic,nejrůznějších typů, průřezů a délek. Evropská divize Cascade Corporation se skládá ze šesti výrobních závodů umístěných ve Velké Británii, Francii, Německu a Itálii.

Zobrazit výrobky

Baterie

Hawker je největší značka průmyslových baterií na světě. Vyrábí nejširší řadu olověných baterií, poskytujících řešení pro řízení a snižování provozních nákladů na hnací sílu. Baterie Hawker poskytují nejdelší životnost a nejnižší náklady z mnoha inovací - včetně nejhustší pasty, pouzder baterií, která eliminují vychýlení separátoru, a prvního systému pro recirkulaci kyselin v tomto odvětví - formace Hawker PowerPlus.

Zobrazit výrobky

Nabíječe

Hawker poskytuje širokou řadu moderních nabíjecích systémů pro všechna použití trakčních baterií. Všechny nabíječe jsou vybaveny mikroprosesory na řízení nabíjecího procesu. Odolný práškový nátěr a elektrolytu odolná membránová klávesnice jsou samozřejmě plně v souladu s normami CE. LED obrazovka poskytuje rychlý přehled o stavu nabíjení.

Zobrazit výrobky

Přídavná zařízení

Prodej a servis přídavných zařízení k vysokozdvižným vozíkům: boční posuv, stavitelné svěrací vidlice, čelisti, otočné zařízení, výklopné zařízení, tlačné zařízení, odsunovací zařízení, prodloužené vidlice, jeřábové ramena, shrnovací radlice, montážní plošiny a mnoho dalších od výrobců Bolzoni Auramo / Meyer a Kaup.

Zobrazit výrobky