Čelní vysokozdvižné vozíky se spalovacím motorem

Vysoce efektivní a spolehlivé vysokozdvižné vozíky s funkcemi pro zvýšení produktivity. Pneumatické vozíky IC zajistí bezproblémový provoz i těch nejnáročnějších provozů - celý den, každý den. Vynikající výkon motorů a komponent s vysokým točivým momentem při nízkých otáčkách snižuje spotřebu paliva a umožňuje variabilní nastavení výkonu.

Zobrazit výrobky

Čelní vysokozdvižné vozíky s elektromotorem

Doosan nabízí kompletní řadu 3- a 4-kolových vysokozdvižných vozíků s širokým rozsahem nosností. Nejnovější řídicí systémy AC poskytují nepřekonatelnou kombinaci síly, výkonu a spolehlivosti. Každý parametr je plně nastavitelný tak, aby dokonale odpovídal každému individuálnímu požadavku zákazníka a poskytoval maximální kontrolu a přesnost pro každou činnost.

Zobrazit výrobky

Boční vysokozdvižné vozíky

Boční vysokozdvižné vozíky Doosan jsou navrženy pro práci v úzkých uličkách a stísněných prostorech s vysokou efektivitou a špičkovým výkonem. Systém superpříkazového řízení v kombinaci s pokročilou technologií Doosan vytvořil vysokozdvižný vozík, který maximalizuje efektivitu manipulace s materiálem.

Zobrazit výrobky

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky

Plně elektrické ručně vedené vysokozdvižné vozíky řady EKO jsou vhodné na manipulaci palet a lze je využít i pro nakládku a vykládku aut. Jsou vybavena elektrickým zdvihem i pojezdem spolu s opěrnými ližinami a tandemovými koly, zcela dostačujícími pro občasné práce ve skladu. Malý poloměr otáčení umožňuje přesnou a snadnou ovladatelnost v úzkých uličkách skladu. Pro bezpečný provoz jsou vozíky opatřeny tlačítkem "želva" - snížení rychlosti vozíku. Vysokozdvižné vozíky řady STANDARD jsou vhodné do náročných a vícesměnných provozů.

Zobrazit výrobky